| pitic_2663 a întrebat:

Heii.
Cum sa ma apropi de baiatul pe care il plac?

3 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

. poate nu vrea o iubita? te-ai intrebat? incearca sa afli ce fel de fete ii plac. schimba-te daca asta simti

| rZv995 a răspuns:

Te duci frumos la el si il intrebi!

| Marin_5335 a răspuns:

Încearcă să intri în conversație cu el pe un subiect,pe o temă, cere-i ajutorul la ceva(nu orice sau să te aproprii prea repede sau prea mult de el).
Și nu-l privi mereu, că-și va seama prea repede.și poate nu va mai vrea.Lasă-l să se gândească (să se hotărească pe parcurs).
Iar un ultim sfat, încearcă să te duci dintr-un motiv (bineînțeles întemeiat), în locul unde se duce el...