| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-mi sterg contul de pe TPU? dau funda scuze categoria

4 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Sal!
Asta tot astept si eu!
DE ceva timp,le am scris acestora de la TPU,si mi au rasp ca daca am nelamurire,o pot spune scriindu le lor,pe atunci eu eram junior.
Si datorita faptul ca nu puteam raporta rasp,am cerut inchiderea contului meu, pentru ca primeam fff multe msg jignitoare, dar binenteles ca si acum imi e activ contul!
Ideea e ca...renunta greu la noi!
Bafta!

| ღClauuღ a răspuns:

Dai mesaj sus in dreapta la contact spui ca vrei sa iti stearga contul si gata.happy

| lynes a răspuns:

Si eu vreau acelasi lucru.Dar am facut cerere, si nimic.Acum 2 luni!

| Monicaツ a răspuns:

Trimite mesaj la http://www.TPU.ro/contact Succes.