| SlăninăCuCeapă a întrebat:

Cum imi sterg contul TPU?
P. s: Scz categoria

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Faci un print screen, te duci in paint, dai paste si stergi contul cu radiera! ...simplu nu?

| Bastet a răspuns:

Dai mesaj lu' steluţa.http://i.imgur.com/2EpWU.png

| 3rdWW a răspuns:

Mdeaa. Lexi...
Dupa tot acest timp.
Dupa toate aceste ore pierdute pe internet.
Dupa toate doua raspunsurile pe care m-am sinchisit sa ti le scriu.
Pentru tine nu insemn nimic! sad
*sughita*
Aaa. despre ce vorbeam?
Da. Deci o sa iti stergi contul si revii cu un alt nume?
Who cares?

| EvangelineDS a răspuns:

Vezi in dreapta sus de tot scrie contact apasa pe el trimitele un mesag adminilor sati stearga coontul si in cateva conturi sters
sau poti apasa funda... pardon vroiam sa zic butonul logout si gata
funda?

| Työlki a răspuns:

Logout

| Deeaa a răspuns:

Nu ii ziceti! nu pleca!

| maties a răspuns:

Trimiti aici http://www.tpu.ro/contact un mesaj adminului in care spui sa iti stearga contul dar cred ca va dura ceva timp.Pa pa!