| Claaudiu a întrebat:

Cum pot sa spun parintilor ca ma masturbez?

21 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mami,tati va anunt ca fac mai mereu sex, dar nu va faceti griji fac sex cu mine, sa nu va faceti griji, bine era cool sa fi fata asa ca baiat te face taicatu labar si gata

| mihai69 a răspuns:

Da' de ce e musai să le spui?!?
Oricum, tatăl tău sigur e convins că o faci, și fără să-i spui.

| Emilian65 a răspuns:

Vrei neaparat sa stie parintii ca te masturbezi? Daca da, spune-le direct fara ocolis. Daca nu, nu le spune si lasa-te de masturbare daca nu vrei sa afle de la altcineva.

| Hammurabi a răspuns:

Le lași un bilet pe masa din sufragerie.
Formulezi textul în așa fel încât să amortizeze șocul. Adică ceva de genul :
"Dragii mei,
Îmi pare foarte rău că trebuie să vă dau vestea asta proastă în modul ăsta, dar nu am avut curajul să vă privesc în ochi când vă spun asta.
Sunt gay, și m-am îndrăgostit de colegul meu. Problema este că el este negru.
El a vrut să fugim amândoi în lume să ne facem viața așa cum ne place, dar eu nu am vrut. S-a supărat și s-a despărțit de mine. Viața mea nu mai are nici un rost fără el.
Așa că vă rog să mă iertați pentru gestul pe care o să-l fac.
Vă iubesc. Adio.

PS.
Am glumit. Sunt în camera mea, mă uit la un film.
Am vrut doar să vă spun că mă mai masturbez din când în când."
laughing))))))

| aXy99 a răspuns:

Nu le spune. De ce ai face-o? laughing
Crezi ca nu stiu c-o faci? Ce varsta ai?

| Claaudiu explică (pentru aXy99):

17 ani de 6 de zile ma masturbez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine nu o faci

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Nu e nevoie sa stie parintii asta.

| Claaudiu explică (pentru MademoiselleCosmina):

De ce sa nu-i spun

| aXy99 a răspuns (pentru Claaudiu):

Parca de masturbai de 12 ani laughing
Nu stii sa minti.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Ei probabil deja stiu asta si fara sa le spui tu. Majoritatea oamenilor se masturbeaza.

| SupMates a răspuns:

Stiu si ei deja sunt sigur, oricum ar fi ciudat sa le spui asa dintr-o data :/

| elaventurero a răspuns:

Ia-i pe ocolite..pe la Budapesta laughing

| pagliaci a răspuns:

Toată lumea se masturbează.

| Cumvreu a răspuns:

Crezi că dor tu te masturbezi există copii ce o fac și la 11 ani părinți tăi nu trebuie să știe asta fie care băiat face asta și mama ta se poate masturbat singură și nu ați spune ție așa ceva nu se spune nimenaui

| Claaudiu explică (pentru Cumvreu):

Si daca am vreo boala

| Andreisuia20 a răspuns (pentru Claaudiu):

Nu ai nici o boala, crede-ma

| alex635 a răspuns:

Asa tare te-a luat sinceritatea?

| Andreisuia20 a răspuns:

Dc sa le spui?!?!?

| AnaNegreanuMaior a răspuns:

Te-ai cam luat cu sinceritate

| FelseghiDan a răspuns:

Cel mai ok nu le spune laughing