| Prezidentul a întrebat:

Cum pot sa sterg un videoclip la Youtube pls pls imi ziceti broken heart!?

Răspuns Câştigător
| SilentStriker a răspuns:

Te loghezi pe cont, iar sus in dreata, colt iti scrie numele contului. Dai pe el si iti deschide o fereastra cu video-urile apreciate, preferate etc... happy Undeva in dreapta scrie "Contul Meu"... dai pe "Videoclipuri, si iti deschide o lista cu videoclipurile incarcate happy Bifezi pe cele care vrei sa le stergi.Dai "Actiuni" si "Stergeti"tongue
Sper ca ti-am fost de folos big grin