| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scapa de dependenta de masturbare?

Răspuns Câştigător
| Sheisshe a răspuns:

Incet incet, poti scapa, dar de ce vrei sa scapi daca iti place?laughing

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Spartanul07 a răspuns:

Greu. da asa incet vei putea

| AndreiDoMino a răspuns:

Trebuie sa iti gasesti perecheahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa cum ai ales castigator(cel mai de folos raspuns primit) se vede dorinta dumneavoastra de a scapa de pacatul acesta.

| Andraaaaaa14 a răspuns:

Încearcă să-ţi găsesti un hobby, poate te ajută.

| StefanXy a răspuns:

Sincer e cam greu, ia-ti o prietena cu care poti face sex cand vrei. Ocupati timpul si cel mai important evita orice poza, film fata porno pe care vezi

| wertyu a răspuns:

Buna, exista un site care iti poate fi de mare ajutor. Se numeste neuroprogres. Urmareste clipurile de pe you tube sau intra la ei pe site.