| Fashion a întrebat:

Cum pot trimite pe messenger un mesaj la toata lista? fundita

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Buna! Dai click dreapta pe lista si dai click stanga "Brodcast an IM to this Group..." dupa care scrii ceea ce vrei sa scrii si dai send. happy

11 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Dai click drepta pe un grup de persoane. Apoi Broadcast an IM to this Group.scrii mesajul si gata...

| melyyy a răspuns:

Dai Ctrl si M ( tii apasat pe ctrl si dp apesi pe m )winking si scrii acolo mesajul (mass-ul )
sper ca te-am ajutat :*

| spad3r a răspuns:

Te duci pe prima persoana, dupa care click pe ultima tinand pe SHIFT api click dreapta si send instant mesage

| pissi_8742 a răspuns:

Pai dai sus la grup acolo unde iti skrie friends sau prieteni sau cum ai skris tu si dai clik dreapta si dai la primul la Broadcast an Im to this group si iti apare unde scrii la toti si trimitii funda?

| eSc a răspuns:

Deci, deschide Messengerul, apasa Ctrl M (tii apasate tastele Ctrl si M in acelasi timp).

Se va deschide o noua fereastra. Faci click pe primul nume din lista de contacte, derulezi pana la ultimul contact, apesi pe tasta Shift si dai click pe ultimul nume. In acest mod ar trebui sa selectezi toata lista.

Dai OK.

In fereastra care se deschide scrii:mesajul

| oneDisturbed a răspuns:

De ce i'ati zis? Acum o sa dea mass'uri laughing

| Inarf a răspuns:

Buna :d tu ai un foldar acolo gen friends :d sau daca ai schimbat tu cum ai pus numele...dai click dreapta unde scrie friends si dai inca un click pe prima optiune "broadcast an IM to this Group..." sper ca ai inteles :d

| Yuliadlke a răspuns:

D

| cyberwest a răspuns:

Dai la :
Actions apoi
Send Instant Message...
bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste "mass". Click dreapta pe tot grup la care vrei sa-l trimiti, "send instant message to all in group".

| alinmadi2012 a răspuns:

Dai clik dreapta pe friends si iti va aprea broadcast an IM tho this Group..scrii mesaju si send happy