| amandina_9414 a întrebat:

Cine stie cum pot trimite un mesaj la toata lista de la messenger? am dat click dreapta dar nu gasesc.mersi!

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Http://www.220.ro/t0OpRp4MaS/Cum-Sa-Dai-Mass

Copii nebuni :))

Acum vorbind serios :

Dai click dreapta pe grup si dai la "broadcast an IM to this group". Dupa aceea scrii mesajul si dai send.

16 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

La messenger 9 dai click dreapta pe grupul caruia vrei sa trimiti mass-ul, apesi Broadcast an IM to this group, tastezi mesajul in fereastra nou deschisa si dai send. Cum au zis si cei inaintea mea merge la versiunile de mess mai vechi. Papa

| iri a răspuns:

In lista de mess si dai click dreapta pe numele grupului si de acolo click pe "Send Istant Message to All in Group...", dar poti si altfel, daca de exemplu ai mai multe grupuri in lista si nu vrei sa trimiti la toti, doar la cativa dintre ei si din grupuri diferite, sau daca vrei sa trimiti catorva dintr-un grup, atunci tii apasat pe control (Ctrl) si selectezi cu click aceste persoane dupa care click dreapta pe unul dintre cei selectati si apoi "Send an instant message..." si apoi scrii mesajul si ii dai "Send".

| Criiss16 a răspuns:

Ţii apăsat butonul Ctrl şi selectezi toate persoanele din lista ta, apoi dai click dreapta pe unul dintre persoanele selectate şi dai Send Instant Message to All in Group.
Salutări.happy

| OnWeed a răspuns:

Sau, selectezi toate persoanele, grupa sau grupele carora vrei sa le trimiti mersajul, apoi dai click dreapta si Send Instant Message si se trimite la cei pe care i-ai selectatwinking

| AndreeA_4571 a răspuns:

Te lamuresc eu.
Deschizi mess-ul;
Dai click deasupra listei de persoane unde scrie friends();
Dupa ce ai dat click acolo apesi tasta enter;
O sa ti se deschida o micuta fereastra unde tu vei scrie mesajul pe care vrei sa il primeasca toata lista;
Dupa care dai send(trimite)sau apesi enter.
Sper sa te descurci.
PS.mesajul trimis la toata lista se numeste mass.
Pupici! love struck
Asta e tot...succes! love struck

| AndreeA_4571 a răspuns:

App pe friends() dai click staga nu dreapta.

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Ii dai click creapta si apoi "Send Istant Message to All in Group..." si daca nu merge.inseamna ca are messu tau ceva.si va trebui sa-l reinstalezi.winking

Pa-pa.wave. ti pop kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... dai click acolo sus la actions si dupa aia alegi Sent istalant Message... si dai acolo si dupa ati apare un patrat unde trebuie sa alegi la cine din lista ta vrei sa trimiti dupa ce ai ales scrii ceva si dupa aia dai Send :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click pe grup si dai broadcast

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai clik dreapta pe friends apoi dai ''' droadcast an IM to this group... si apoi iti apare casuta aia unde poti sa scrii mesajul si apoi dai enter atata tot pa pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oooo...mai exista si azi asemenea tampitzi... daca esti proasta si nu sti, ce mata vrei. dar uh pana la urma ce sti? sa o sugi sti? hai sa mi-o belesti ca ma manank rau,. pa pa. te scuip pe pizdulik

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau dar nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc adi si stiu vum se trimite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nici unm raspunms

| Yuliadlke a răspuns:

Vai samar de tine fata.rolling on the floorpai 'daca nici atat nu stii'esti varza., ma nu ii ma explicati atata.ca oricum nici asa nu o sa inteleaga,,creca nici sa dea clik dreapta nu stie.rolling on the floorce proasta.,,stii numa sa o sugi _i_,,laughing,, hai pa., ca nu mai pot de rasrolling on the floorhai sa te cis in freza.rolling on the floor