| AnTTiCooD_3503 a întrebat:

Cum pot vedea conversatiile iubitei mele, atata timp cat ii stiu id si parola, si faptul ca ea foloseste Yahoo! Messenger 11?

4 răspunsuri:
| sofia_8041 a răspuns:

Intri sus la contacts si mai apoi la message archive. Dar trebuie sa fie pus ca sa i se salveze conversatiile caci altfel nu te poti uita.Dar ca sa salvezi conservatiile viitoare dai click tot acolo si apoi intri sus in stanga la message si dai preferences si apoi selectezi sa se salveze toate conversatiile.

| FreddieMercury a răspuns:

Fa-o, fa-o. Nu asculta ce spune dusmanii, si nici morala.

Urmareste-i for god's sakes conversatiile, ca sigur daca isi da seama o sa pupi asfaltu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai voie sa faci asa ceva, este ceva intim si numai oamenii bolnavi de gelozie practica asemenea fapte demne de dispret

| AnTTiCooD_3503 explică:

Nu as fi facut asta daca nu ar fi facut-o si ea, tin sa mentionez ca mie nu imi merge Yahoo! Messenger 11 asta.
Si stai linistit ca stiu sigur ca mai vorbeste si cu altcineva in paralel, vreau doar sa vad ce are de gand.