| TiinaBubulina a întrebat:

Cum poti excita un baiat ffffff tare?

Răspuns Câştigător
| Oanna07 a răspuns:

Haide mai! Ii puteti da si voi niste raspunsuri cat de cat bune? Draga mea, presupun ca esti la o varsta cuprinsa intre 14-18 ani, in aceasta perioada doresti sa explorezi multe. Te inteleg perfect! Ca metode de excitat poti folosi:
-sarutul: tandru, lent, pasional, cu mici muscaturi de buza superioara.
-atingerile: in zona pieptului, lente.
-pupicuri: dragastoase si jucause
-zona intima: miscari sexi prin jurul acesteia.
Sunt foarte multe modalitati prin care poti excita un baiat, totul consta numai in miscari lente.
Dar totusi de ce sa faci asta si apoi sa il lasi asa? Cum crezi ca se simte bietul om cand e provocat la maxim si apoi abandonat?

| alexfb a răspuns (pentru Oanna07):

Nu cred ca e atat de complicat la varsta asta... uita-te atent la el si pune un deget pe buze si problema rezolvata!; d

20 răspunsuri:
| Annim a răspuns:

Do you know wath the F#CK is the SEX?

| ionutz1111111111 a răspuns (pentru Annim):

Do you know what the F#UCK means wath?

| Annim a răspuns (pentru ionutz1111111111):

Bad inglish baiatu? check out google translate happy

| sebysebyca a răspuns:

Cand doarme, ii pui niste hartie intre degetele de la picioare si ii dai foc, sau mai simplu, pune-i doua fire si conecteaza-le la priza! poate imi spui si mie cum i-a fost orgasmul!

| crackk a răspuns (pentru sebysebyca):

Ahahaha, bine zis sebyca =]]

| sebysebyca a răspuns (pentru crackk):

Ce sa facem frate, trebuie sa ajutam la greu, nu?

| crackk a răspuns (pentru sebysebyca):

CLAR laughing a trecut ceva timp de la raspunsul tau de aici la care am ras si cautam si alte posturi rolling on the floor

| h3r a răspuns:

Nu "ffffff" tare, pentru ca atunci o sa-l provoci si o sa te joci cu el, iar el o sa sara pe tine, apoi va intra la corupere de minore.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Am vazut si cealalta intrebare, unde te interesai de prezervative.Nu voiam sa raspund la asta, dar vad ca vrei sa mergi pana la capat.Mergi la prima farmacie si vezi daca au si prezervative cu arome de fructe. Apoi ataca-l pe baiat.In timp ce-l saruti, cu miscari lente, baga-i mana in pantaloni si vezi ce gasesti pe acolo...Cand e destul de erect,pune-i un prezervativ(daca ai gasit cu arome ar fi bine)si treci, tot lent, la,, biberon,,. Poti s-o faci si fara, dar s-ar putea sa nu-ti placa ce iese... Daca faci asta o sa vina la tine ca un catelus.

| Brâncuşi a răspuns:

Intrebari puse aiureabig grin Ei o acadea si o sugi...Asa il poti excita, WTF ce intrebari mai sunt si asteastraight face Off...

| SongokuJR a răspuns:

I-ati o acadea morflaio de zor bag-o intre sani, pune-l sa ti-o ia de acolo si pe urma la atac pe ellaughing

| maooops a răspuns:

In timp ce-i faci o felatie incearca sa-i introduci un deget in anus! Te va iubi toata viata!

| Dafq a răspuns:

Il tragi de oua pana ii intra in coma

| gpssss a răspuns:

Fai un blow job

| Hahah a răspuns:

Linge`l la ochiu maro.

| Darkphantom09 a răspuns:

Pai incepe cu saruturi apoi atinge-i penisul si dupa treci la blowjob cand e excitat la maxim

| keko a răspuns:

Nu poti trebuie sa ma contactezilaughing