| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti excita un mascul fara ca el sa isi dea seama ca ai intentia asta

15 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Foarte interesanta atitudinea ta fata de barbati. Daca pe tine te-ar numi cineva femela cam cum ai reactiona? Mi se pare ca barbatii iti par niste animale.

| CinevaMisterios a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Stai calm ca in clasa numai cu termeni de astea se vorbesc deci n-o luati personal
si ca sa-ti raspund la intrebare am fost numita si femela si nu m-am suparat

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru CinevaMisterios):

Pai de ce s-ar mai invata limba romana, de ce sa mai citim, de ce sa vorbim macar un pic mai cult cand putem sa vorbim ca in clasa, sau ca la scara blocului unde se sparg seminte si se scuipa pe asfalt cojile ca de...

| corbulalbrosu a răspuns:

Presupun ca este vorba de un mascul mort!

| Emilian65 a răspuns:

Il iei, il mangai pe la locurile sensibile si ai sa vezi ca imediat el se va excita.

| SkyPilot a răspuns:

Nu ai cum sa faci asa ceva.

| grab a răspuns:

Cam greu ce vrei tu.
masculul nu se excita inconstient.
el isi da seama ca i s-a sculat dintr-un motiv care tine doar de femela de langa el sau aia care ii vorbeste murdar de la capatul firului.
deci daca vrei sa il exciti asa in sensul nevinovat apeleaza la tinute sexy.

| Hakuouki a răspuns:

Mascul? Vrei sa violezi un animal?
Dar cele din specia ta cum se excita? Stii cele care fac "muu" si dau lapte.

| Happyjump a răspuns:

Scapă pixul pe jos si ia-l.

| DarthRevan a răspuns:

Bataie de joc, nu meriti raspuns femelo!

| Admunssen a răspuns:

Apeland la vrajitoare. Dar daca nu o face prin magie ci direct personal, e de bai.

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Pff simplu!
Deci ia o caramida pa care scrie " eu te iubesc " si arunca-i in cap cu ea. Sigur o sa fie excitat... la spital

| missakihabara a răspuns:

Prefate ca ti-au cazut chilotii si ti sau rupt tocurile si te-ai impiedicat si ai dat cu buza peste slit big grin

| loadme a răspuns:

Arata-i un film porno. [ sau uita-te cu el ]

| Cristikoooooo0 a răspuns:

Apleacate dupa sapun si sa vezi ca restul vine dela sinelaughing