| Rebekaa a întrebat:

Cum poti sa exciti un baiat? in zonele genitale si inca? si cum trebuie s-o faci?

19 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| papusica987 a răspuns:

Sarutal pe tot corpul(sau 90% din corplaughing ), danseaza`i in poalathinking, dezbraca-te usor, faceti dus impreunathinking

| benga94 a răspuns:

Ca sa il exciti tare poti sa ii faci un oral, o sa iti multumeasca!

| Rebekaa explică (pentru benga94):

La asa ceva nu vreau sa ajuns, alte metode va rog

| Silviu591 a răspuns (pentru Rebekaa):

Ce inocenta pareai la intrebarea asta "Buna! Cum se analizeaza morfo-sintactic urmatoarele cuvinte: Luntrasul, Pasarile, Mos Birnea. Ajutati-ma va roog!" si acum ne iei cu intrebari de genul asta straight face pff

| Rebekaa explică (pentru Silviu591):

Team dezamagit? eu am intrebat doar din curiozitate

| Silviu591 a răspuns (pentru Rebekaa):

Sunt putin dezamagit, dar ce pot face?

uite aici niste indicatii..asa ca sa iti satisfac curiozitatea http://www.click.ro/......11309.html

| Rebekaa explică (pentru Silviu591):

Imi pare rau saddar pot sa stiu motivul? de ce esti dezamagit?

| Silviu591 a răspuns (pentru Rebekaa):

Eii laughing nu-i nimic, doar ca nu-mi place gandul ca o fata de varsta asta sa faca ceva de genul, atat

| AdinaCrissa a răspuns (pentru Silviu591):

Da-i pacelaughing nici macar nu mai e virgina si are 14 ani.
Si eu am un iubit de 1 an jumate, si am 16 ani, si inainte de 18 ani nici nu ma gandesc sa fac pasul "cel mare". Si pe astea le mananca undeva de la 14 ani, cu iubiti, care, citez" imi spune ca nu prea ne potrivim si ca suntem diferiti"(se gaseste intr-o intrebare de-a ei acest lucru).
Auziti, voi astea de 14-15 ani, care umbla hormonii in voi: Mai lasa-ti naibii sexul, ca aveti timp de el, puneti mana pe o carte, mai ales tu, Rebeca, ca e vai si amar de limba romana in limbajul tau!
Cat despre Silviu, nu ai de ce sa fii dezamagitlaughing Eu incerc sa ma obisnuiesc cu astfel de specimene. Bafta si tie!laughing:*

| Rebekaa explică (pentru AdinaCrissa):

Nu am nevoie de critica ta

| AdinaCrissa a răspuns (pentru Rebekaa):

Draga mea, nu era o critica, era un sfat, care sa iti deschida ochii. In fine, nu tu esti de vina in totalitate, ci parintii tai, care ar fi trebuit sa discute cu tine aceste lucruri, sa iti spuna ca inceperea vietii sexuale inainte de 17 ani jumate, implica o multime de riscuri cum ar fi: cancer de col uterin, chist ovarian, febrom si multe altele.
In fine, e viata ta!

| awsomexD a răspuns (pentru AdinaCrissa):

Stii, cred ca ar trebui sa te contrazic. Consider ca aceasta chestie cu dragostea nu are o varsta anume. Se zice ca la 18 ani nu stiu ce..Frate, daca esti pregatit o faci si la 16 ani[asta doar daca ai o relatie stabila, nu spun sa o faci cu oricune si dupa o luna- doua]. poti tu sa ai si 30 de ani, dar daca nu esti pregatit..soarta. Bine, unele chiar sunt tampite, la 13-14 ani isi incep viata sexuala cu orice baiat..pai pana la 20 cred ca incearca tot orasul. In fine, daca ai o relatie stabila si te simti pregatit/a, nu vad care ar fi problema happy

| awsomexD a răspuns (pentru AdinaCrissa):

Pai daca o faci cu prezervativ nu vad care ar fi problema.

| richarddawkins a răspuns:

Sarut,mangaierii, o cina romantica, te imbrati si tu mai sexy

| yosirestu a răspuns:

Te imbraci sexy

| yosirestu a răspuns:

S-au il lasi pe el sa iti faca ce vreawinking

| Rebekaa explică:

Pentru ca am nevoie de ceva idei noi.tongue

| Rebekaa explică:

Nu ajuta, pe nici un baiat asta nu l-ar excita la maxim!