| Madalina_6452 a întrebat:

Cum sa exciti un baiat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bohhh la mine mere faza asta.:d...il sarut usor pe gat... apoi poti sa te joci cu unghiutele pe abdomenul lui... eventual il mai zgarii cate un pic sa se trezeasca din amortealatongue... apooi te joci cu sfarcurile lui...cu limbutatongue... eventual ca sa pari mai indrazneata si ca el sa creada ca il stapanesti stai deasupra lui neincetat si lasi un pic rusinea deoparte sil atingi si pe goguletublushing...acu sa nu va apukti sal tineti asa 7 ore ca si baiatu nu poate sa reziste mult...si apoi ramaneti cu buza umflata... sper ca sunt de ajutor... pooop:*zbyewave

45 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui ca il iubesti, si se excitalaughing)))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ehh cite modalitati sunt. cel mai usor.si mai placut ar fi sa te dezbraci.sa-i dansezi putin tongue. spune-i cit il doresti...atingel in zonele erogene.asta funcitoneaza foarte bine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce as putea sa incep...mai intai incearca cu un sarut foarte lung apoi arunca-l in pat, cum am mai spus lasa-l sa te atinga pune-i mana dupa gat, in par, incearca sa pari cat mai sexy. sper ca te-am ajutat putinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce as putea sa incep...mai intai incearca cu un sarut foarte lung apoi arunca-l in pat,cum am mai spus lasal sa te atinga punei mana dupa gat ,in par,incearca sa pari cat mai sexy.sper ca te-am ajutat putinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai curajul sa-l exciti pune-i un film pornoi si vezi ce se excitalaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paii... spune-i lucruri excitante la ureche, cand il saruti muscai buza de jos, si fai un masaj erotic, facem pariu ca l-ai excita de numa?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cum spun baietii sa fi 'curva in pat' si doamne in societatelaughing. eu sunt fata am 18 ani si am avut doar un partener cu care sunt si in momentul de fata.il excit foarte tare cateodata numai din vorbe.incearca sa vi cata mai dura mai vulgara, dar nu exagera.si in acrul sexual, daca vrei sa il dai gata detin tu controlul si pe el tine de mainei nu il lasa sa atinga pana vezi ca nu mai poate ca tremura.la mine tine de fiecare data si daca mai si gem de 2 ori este gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci il saruti usor pe gat mai exact in spatele urechii, apoi ii saruti buzele il musti, dar nu brutal apoi ushooorrrr te lasi in jos sarutandu-l pe barbie, apoi te joci cu marul lui adamblushing apoi te lasi mai jos sarutandu-l pe abdomen apoi ink putin mai jos de abdomen de joci cu limbutza sper sa mearga la iubitul meu mergewinking good look

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci laga el, il dezbraci si dupa aia...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fai laba... ma rog daca sunteti de mult impreuna... daca nu. nu incerca

| Carina_8521 a răspuns:

Ii arati pasarica;>

| onlyinlove a răspuns:

Metoda cea mai cool. e sal saruti fin incet si pasional in zonele erogene...cum ar fi zona de dupa ureche, lobul urechelor...etc

| noname2010 a răspuns:

Ca sa exciti un baiat nu e neaparat nevoie sa faci ce zice alin tongue, poti sa'l exciti si din vorbe, sau chiar sa-i zici ca il iubesti, acum depinde si de partener tongue

| pupaceoasa a răspuns:

Il poti atinge cu saniii pe gurra, pe gat si ii faci striptis adica; i-ti dai chiloti jos si sutienul va merge. pop(kiss)succes(bye)

| iubitica16 a răspuns:

Am un prieten si se termina greu si vreau sa-l fac sa se termina mai repede ce trebuie sa fac

| giutsaaa95 a răspuns:

Nu trebuie sa faci cine stie c adica il saruti p gat p abdomen il zgarii putin si gta ii zici ca.l iubesti si e mort