| MeMonaIoana a întrebat:

Cum poti sa impresionezi un baiat berbec?

Răspuns Câştigător
| moonlight2134 a răspuns:

Uite, citeste aici http://horoscop.rol.ro/......erbec.html poate te ajuta cu ceva :). Succes;;)!

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca in postarea ta nu exista cuvantul "berbec",iti raspundeam!
Sa nu crezi in zodii,sa crezi in tine, in pasul tau sprintar si-n zambetul tau luminos, lasa zodiile pentru babele bigote care platesc 50 de RON sa-si afle "viitorul" in cafea!

| Tiberius a răspuns:

Greuwinking suntem foarte pretentiosi

| ღNameღ a răspuns:

Cand esti o fata capra

| sL0boz a răspuns:

Numai sta capra, si stai oaie, sigur il impresionezi, eventual fara lana pe tine.

| LorryDulce a răspuns:

Baiat berbec? WTF...cei mai pretentiosi posibili, plus multe altelelaughing sincer nu exista ceva anume sa faci sa le atragi atentia...nici sa nu aud de eilaughing oricum,nu conteaza zodia, fi pur si simplu tu, fara lucruri artificiale.

| starmaker a răspuns:

Cu o oaielaughing

| Cristi1998 a răspuns:

Te sustin name!

| Cr1sti13 a răspuns:

Buna si eu sunt zodia berbei, daca vrei sa-l impresionezi du-te la el cand il vezi adica cand te intalnesti cu el i-al in brate si pupal pe obraz gen cffff... de cand nu te-ai mai vazut

| TheUnForgiveN a răspuns:

Mai credeti in zodii ma?

| Ghost a răspuns:

Pai simplu te transformi in oaie

| Ympakt a răspuns:

Hm suntem greu de impresionat tar te sustin