| LauraMarshall a întrebat:

Cum poti trece peste o deceptie in dragoste? Dupa ce ai fost mintit atata timp dar il iubesti si. te simti total debusolat.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Dragostea trece cu dragoste.Nu ai dispozitia si puterea necesare sa mai iubesti in momentele astea.Si totusi, cu un alt baiat vei incepe sa uiti.Cu cat mai repede vei intelege lucrul asta cu atat mai bine.Incearca sa ii VEZI pe cei din jurul tau, nu esti singura pe lume.Ai prieteni,prietene, parinti, rude pentru toti esti foarte importanta.Comunica cu ei,incearca sa revii la normal,zambeste mai mult,iesi din casa, plimba-te, nu te inchide in tine plangand iubirea pierduta.Lupta-te sa-ti revii.Toti am trecut prin asta si vom mai trece.Dar,important e sa devii mai puternica dupa o asemenea palma de la viata, nu sa te lasi calcata in picioare! Hai, poti! Trebuie doar putina vointa! Mult noroc!

5 răspunsuri:
| unknownboy a răspuns:

Mai bine ai iesi cu mine si am discuta.happy

| ingerasha_9743 a răspuns:

Poi si eu am patit la fel mai de mult, incearca sa iti faci mai multi prieteni si sa incerci sa uiti de cel iubit! Lucrul cel mai important sa nu ti legatura cu el in nici un caz si va fi bine! Este propria mea experienta! bafta

| LauraMarshall explică:

Dc sa discut Toldo cu tine? Decat sa minti mai bine taci! Adica stai ca asta e de marti azi erai fericit ca iti e bine fara mine:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te masturbezi o perioada gindindu-te la el.

| ShikariLorri a răspuns:

Singurul mod prin care poti uita de fostul iubit este sa apara un altul!winkingCred ca este singura varianta!:*