| RAY a întrebat:

Voi cum ati trecut peste o deceptie in dragoste? Cum ati reusit iar sa credeti in cineva?

14 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Cu greu insa mi-a trebuit cam vreo doi ani.

| RAY explică (pentru Florentina9210):

Wow la fel ca la mine, cat a durat relatia?

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Nu o pot numi relatie, ci a fost o pierdere de timp. O luna! Din fericire! Si-a dat arama pe fata la sfarsit. Din cauza lui nu am mai vrut niciun baiat, in acea perioada. Insa, acum m-am ''vindecat''. Dumnezeu m-a ajutat. Nici familia mea si nici matusa mea nu il mai indrageste.

| RAY explică (pentru Florentina9210):

Si acum mai crezi in baieti?

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Sa zicem.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destul de greu, cu foarte multe lacrimi si durere in suflet. Dar am reusit sa mai cred si in alta persoana care m-a dezamagit si ea la randul ei. Iar acum imi este foarte greu sa mai cred in cineva la fel cum o faceam inainte.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Poate ai asteptari prea mari nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ele nu ar fi fost asa mari in urma cu ceva timp, cand inca mai erau persoane speciale ca sa le numesc asa. Dar trebuie sa recunosc ca momentan nu ma pot implica intr-o relatie, nici macar nu sunt pregait, poate de aceea sunt un pic pa din afara in toata povestea asta.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu vrei sa imi scrii povestea ta de iubire?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Sa iau raspunsul asta ca pe unul ironic?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu

| DeylerCR a răspuns:

Frate stii ce satisfactie iti ofera sa il bati pe ala cu care te.a inselat? Pfoai de viata mea. In mare nn trebuie sa nu pui suflet din prima stii ce zic?