| Dianka_4924 a întrebat:

Cum sa aflu daca inca ma iubeste? Fundita:*

Răspuns Câştigător
| Vulvatron a răspuns:

Rupe o creanga si incepe cu frunzele. ma iubeste, nu ma iubeste happy

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Fi atenta la comportamentul lui. happy Doar asa iti poti da seama.

| Gabitza a răspuns:

Iubeste? Poate tine la tine, dar in niciun caz iubire!
Poate prin faptul ca se uita diferit la tine, ca iti zambeste altfel, ca se comporta altfel, ca vorbeste cu tine altfel, ca te suna destul de des, ca face cu tine lucruri ce nu le face cu celelalte amice ale lui, ca iesiti destul de des in oras si ca de fiecare daca cand are ocazia sa iti spuna ceva mai important iti spune, dar doar pe jumatate! happy

| ProjectJackpot a răspuns:

Fa-l gelos. big grin

| Dianka_4924 explică:

D-wow...cred ca m-ar interesahappy

| CudiDaKid a răspuns:

Intreabal!

| mirunaana a răspuns:

Te suna? te cauta? intreaba de tine?-> da te iubeste... daca nimic din toate astea...atunci ia-ti gandul.treci la urmatorul care o sa faca toate cele.

| Edgar a răspuns:

Uita-te la el in ochii si intreaba-l "Ma mai iubesti" atat de simplu.