| nastita a întrebat:

Cum sa aflu daca un baiat este virgin?

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Il intrebihee hee

| Pho3nix a răspuns:

Du-te cu el la detectorul de minciuni.laughing

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! la baieti nu se poate afla daca sunt virgini sau numai la fete.

| multimoak a răspuns:

Testeaza-l in pat. Daca se misca biine si stie ce sa faca si se comporta ca si cum nu o face pentru prima oara sigur nu-i virgin laughing

| SweetPrinces a răspuns:

Pai cred ca de la atata emanuela nu cred ca mai e virgin laughing

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Te culci cu el si aflii sau daca vrei il intrebi, dar poate sa minta.

| dragosh a răspuns:

S`ar putea sa minta s`ar putea sa nu big grin
Il incerci si iti dai seama imediatlaughing

| T30D0RA a răspuns:

Nici daca il intrebi, nu e sigur daca mai e sau nu virgin. Majoritatea spun ca nu mai sunt. laughing
Nu ai cum sa afli, draga si, in plus, ce conteaza daca mai e sau nu virgin?

| nastita explică:

Doraa, daca esti fata tu nu te-ai interesa ce a avut el pina la tine?

| catalinovicy a răspuns:

Prin masturbare baietii nu se dezvirgineaza! normal din punct de vedere medical dezvirginarea reprezinta "ruperea atei"...sa ma exprim in termeni popularihee hee
deci te uiti...cu toate ca ata nu se rupe din prima ci dupa foarte mult "antrenament"! succeslaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrb...de curand am facut dragoste cu pr meu dar nu stiu daca a fost virgin am vazut ca in interiorul prezervativului era pun pic de sange asta insm ca a fost virgin? va rog ajutati e foarte imp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci cu el in centru si il pui sa isi deie pantaloni jos si chemi o femeie sau un barbat sa iti zisca daca mai ii sau nubig grin