| luiza_6440 a întrebat:

Buna tuturor...as vrea sa stiu cum pot sa aflu daca un baiat este virgin? ce metode ar fi? ajutati-ma va rogkissmersi...

5 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

La baieti nu ai cum sa afli lucru asta.Doar el iti poate spune asta. Daca e sincer cu tine o sa iti spuna adevarul.

| stefangeles a răspuns:

Doar intreaba-i prieteni apropiati toti baieti se lauda cu asemenea lucru laughing) sau intreaba-l pe el si poate iti va spune big grin

| Tso a răspuns:

Detectoru' de micniuni. Bine, acum la baieti este asa-numita "ata", dar, frumos este sa-l intrebi. Si daca sunteti impreuna si exista intimitate, sigur iti va spune adevarul

| mariuspolizei a răspuns:

Pai nu poti sa te bazezi decat pe sinceritatea lui. Acea numita "ata" se poate dupa mult timp, mai ales daca foloseste prezervativ

| Bianca18 a răspuns:

Metoda este sa-l intrebi laughing