| costantin21 a întrebat:

Cum sa agat o fata nu stiu cum poate ma ajutati voi? ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| Iloveyou123 a răspuns:

In primul rand poarta-te foarte finut zambeste-i, fa glume amuzante cu ea, fa-o sa se simta bine. daca vezi ca ii place compania ta asta e tot ce trebuie e clar ca te place. apoi cand iesiti pe undeva incearca din cand in cand s-o iei in brate si s-o saruti usor pe obraz. app nu uita ca de fiecare data cand va vedeti si cand va luati la revedere sa va sarutati pe obraz. si dupa vreo saptmana doua de relatia " cei mai buni prieteni " incearca sa o saruti pe buze, nu are cum sa te refuze.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Schwarzz a răspuns:

Cu undița laughing

| buttercoree a răspuns:

In primul rand lasa cuvintele
de rahat la WC, sa o " agati " unde?
in cuier?, o cuceresti oh go on
Fii tu, si nu te da drept altcineva
daca e sa te placa de va placea asa
cum esti happy.

| Stefanste720 a răspuns:

Inbracate frumos adopta o atitudine de om mai matur zambeste intra in vb cu ea ia-o de gat daca va plimbati ia-o in brate fa-o sa rada sacai-o dar foarte putin baftawinking

| OwneDesign007 a răspuns:

Si foarte important fi tu insuti!

| OwneDesign007 a răspuns:

Incearca sa fi tu insuti, daca vei incerca sa fii altcineva... cand te va descoperi se va desparti de tine, zambesti, TE SPELI PE DINTI!, spui glume dar nu delea cu bula sau mai stiu eu ce. etc.

| loveyoumoreandmore a răspuns:

Pai..eu sunt fata si cred ca un baiat m-ar putea "agata" in felul urmator:
~sa stea cu mine mult timp
~sa ma ia in brate
~sa se joace cu mine sa ma 'gadile'
~sa ma faca sa ma simt bine, sa rada la glumele mele chiar daca sunt nereusite
~sa imi zambeasca si sa stea k mine cand sunt trista.
Eu cred ca asta ar multumi o fata si ar face o sa ii placa de tine. Funda?big grin