| Paulicamm a întrebat:

Cum sa atrag atentia unei fete pe care o plac?
Date despre mine: Sunt un bun actor, cant la pian, ma stiu da pe skate, role si bike, stiu inota, sunt de gasca. sper ca e de ajuns. Help me!

3 răspunsuri:
| Maria_7822 a răspuns:

Pai in primul rand o faci sasi dea seama ca o placi razi la glumele ei...ii dai atentie daca ramane in urma asteapto daca ii e frig inbratiseazo fai pe plac iai apararea daca greseste si asa o sasi dea seama si cine stie poate iese ceva succeswinking:X

| GMVBOSS a răspuns:

Incearca sa fii respectuos, amabil si in primul rand tu insuti. Nu te descuraja de ce zic ceilalti! Si zi-i ce simti pentru ea, caci cate-odata e mult prea tarziu. Asa mi s-a intamplat si mie. Eram indragostit de o fata pe nume Myra, si cand i-am zis, ea mi-a raspuns ca simte la fel, insa a plecat in Italia crying.

| siena a răspuns:

Mai intai stai de vorba cu ea despre ea intreab-o lucuri despre ea. Dupaia dupa ce discutii cu ea 3-5 zile despre ea in a 5 zii sau a 3 ii zici poate noi doi ...ai vrea sa iesim? duo la un restaorant plateste tu vorbiti si cand vorbesti sa nu mananci. Dupaia o lasii la ea acasa si poate va sarutati. si gata. Fundita te rog.