| GabrielAlin1996 a întrebat:

Sunt baiat si am 16 ani. Nu am mai avut o prietena. Stiu ca asta e la moda, dar nu am mai preocupat pana acum. La mine in clasa e o fata pe care o plac dar nu stiu cum sa-i spun ca o plac sau sa-i atrag cel putin atentia. plzzzzz help! dau funda!

5 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Pai eu sunt fata si cred ca cel mai bine este sa ii devii un bun prieten...adica sa iti poate spune absolut tot ce ii trece prin cap
iar apoi nu vei avea probleme in a-i spune ca o placi happy

| NewSummer2013 a răspuns:

Bagate in seama cu ea, fa-i complimente, i-ai apararea, cerei numarul, id-ul -comunicati. Si apoi totul va merge de la sine. Doar daca si tipa vreawinking in caz ca iei ii place de alt cineva sau e cu alta persoana, ai mai putine sansesad Dar totusi incearcawinking

| Annim a răspuns:

Nu cred ca esti Master in seductie, dar sunt sigur ca esti in stare sa-ti faci prieteni. Converseaza cu " EA" daca iti place ve-i avea putine dificultati (cine nu are big grin). Fai glume multe multe multe multe multe happy fetele indragesc baietii cu simtul umorului. Daca va merge aceasta metoda si ve-i progresa cu prietenia, se va indragosti si ea de tine (daca inca nu e in love).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu ea, incearca sa te imprietenesti cu ea. Invit-o la un suc, ceva, in parc, condu-o acasa dupa ce iesiti de la scoala etc.
Sustine-o in ceea ce face, ajut-o cand are probleme, arata-i ca esti de incredere.
Cere-i ID-ul ca sa vorbiti, pe urma nr. de tel si asa mai departebig grin

Bafta! kiss

| ShAd0wS a răspuns:

Uite asa:1. Vorbesti cu ea o cunosti cat ma ibn etc etc.
2.astepti sa treaca o sap dar sa tpt vb cu ea.
3.du-i la scoala o narcisa pentru ca e simbolul iubiri.
4.intre pasii 2-3 incearca sa faci o impresie buna fetei.