| puffika a întrebat:

Cum sa atrag atentia unui baiat pe care nu-l cunosc decat din vedere?

Răspuns Câştigător
| PussicatDolls a răspuns:

Fi tu insati draga meahappyBaieti cauta la fete naturalete nu fond de ten,haine frumoase,par lung sau scurt,blond sau brunet etc.El cauta ca fata sa fie naturala si sa nu se schimbe doar pentru a`i atrage privireatongueCunosc din propria experientahappySi,cand treci pe langa el,arata`i putina senzualitate,putina sensibilitatebig grinAdica,nu treci pe langa el trista, cu ochii aproape inchisi, sau certandu`te cu cineva.Trebuie sa pari o fata simpla.Deci,zambeste frumos,iti poti da cu un gloss roz pe buze sa luceasca,sa zambesti frumos spre el,sa fii calma,sa ai ochii asa cum sunt ei de fapt,mari sau mici,sa se vada cat sunt de frumosihappyCrede`ma scumpo niciun baiat nu merita sa te schimbi pentru el, niciun baiat! Si inca ceva, nu te imbraca gen EMO.Imbraca`te mereu colorat pentru a luci intodeauna in ochii lui.Culori vesele draga mea, viata e scurta!happyhappytongueTraieste`o din plinbig grinSucces! Si nu uita:Cat mai multa naturalete!big grinPuplove strucklove struck

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fă-te că te împiedici de el!
Pa, pa.

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Sunt in aceeasi situaitiebig grin.
Pai eu nu stiu ce sa te sfatuiesc (din moment ce nu stiu sa ma sfatuiesc pe mine insumilaughing, pentru ca sunt in aceeasi situatie).
Nahh... eu ii zambesc si ma uit cu ochi dulci la fel si el imi face la felbig grin.
Sper sa fie cat de cat de ajutorbig grin!

| Loola_4761 a răspuns:

Pai daca te uiti la ce intrebari am pus eu tot o intrebare de genul asta am pus si eu incepe ceva in genul " x y z" laughing si eu ii zambesc si ma uit in ochii lui si atunci cand se uita la mine ma topesc si na...sunt constienta ca ar trebui sa vb cu el dar nu pot pentru ca sunt intr'o situatie...Tu daca nu esti in situatia mea ( daca vrei sa o afli uita-te la intrebarile mele la aia cu x y z )vorbeste cu el

| djcrazyroxxy a răspuns:

Sa te bagi in seama ca el si sa incerci sa deveniti prieteni apoi totul vine dela sine ascultama ca merge.:d

| UnuAltu a răspuns:

Fai ochi dulci atragei atentia si daca are sange in p***a vine singur la tine

| puffika explică:

Swetty asta faceam si eu pana cand s-a bagat unu care a inceput sa-mi faca reclama prosta prin cartier...

| pysy_5737 a răspuns:

Sa mergi langa el sa vb cu el,sa stai cu el,sai distragi atentia, sa te uiti in ochii lui, sa il admiri.sa nul scapi din ochi si asa o sa se apropie de tine pentru ca vede ca mereu il bagi in seama si te uiti la el. apoi vedeti voi. sper ca te-am ajutat

| Edyward a răspuns:

Sweety la mine e invers laughing

| TheWorstNightmare a răspuns:

Am aceeasi problema ca tine. Eu cred ca ar trebui sa te apropii de el, sa intri in vorba cu el, mai zi la prietenii apropiati ca il placi. Eu asa am facut si acum el incearca sa-si faca curaj sa vorbeasca cu mine, chiar se cam uita la mine.
Incearca, nu ai nimic de pierdut.