| xFaith a întrebat:

Fuunda :X
Hey TPU happy

Dati`mi si mie sfaturi pentru flirt [dar nu luate dupa net]

Umm sa va dau un exp: Pe acel baiat il cunosc doar din vedere, practik nu am vb niciodata cu el si vreau intr-un fel sa-i atrag atentia

Răspuns Câştigător
| Lollix a răspuns:

Incearca sa ii zambesti delicat. sa il privesti "dulce".si daca e cu un prieten de'al tau cand treci pe langa ei saluta'i pe amandoi si uita'te frumos la baiatul respectiv. dar vezi daca iti raspunde. daca nu. nu mai continua. o sa cazi de fraiera.big grin

4 răspunsuri:
| Deutsuuu a răspuns:

Pai simplu zambeste`i lung... uite`te atent clipeste, daca stii fa`i cu ochiu...inceraca sa faci cunostinca cu el prin intermediul unei cunostinte comunehappy

| oanaoany a răspuns:

Pai fate o fata mai de cartier fal ca sa te plaa arunca o privire... speciala asa cum facem noi fetele si cu un mers special si bagate cumva in seama

| Cosmina_4129 a răspuns:

Fa rost de id-ul lui vb cu el pe mess...trimite-i un mes cu "ce parere ai despre mine" sau chestii din astea si nici nu trebuie sa te chinui prea multwinking