| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa atrag un baiat?

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Pey ai putea sa vorbeste mai mult cu el, sa ii zambesti, sa ii spui ce dragut e tricoul lui sau ce frumos miroase parfumul lui. Daca iti este coleg de clasa ai pute asa ii ceri tema la o materie sau sa ii spui ca nu ai inteles ceva ca sa te ajute.Stai mai mult prin preajma lui si cu prietenii cu care umbla el incearca sa te imprietenesti cu ei ca sa tot timpu alaturi de el, ca poate cu timpu ajunge sa te placa.Bafta:*

7 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Cu magnetul.

| foxi a răspuns:

Flutura-i bikineii pe la nas!

| Nu a răspuns:

Cu pofta.

| Iulia8659 a răspuns:

Pai in primul rand sa vb frumos cu el... dupa aia sa te aranjezi si sa petreci mai mult timp cu el.

| Giulia_7179 a răspuns:

Pur si simplu sa fii mai feminina sa te ingrijesti, sa-ti pese cum arati, sa te respecti sa-ti placa ce vezi in oglinda all the time

| Lina_4442 a răspuns:

Draguta intrebare! personal eu cu privirea pot atrage atentia baietilor!winkingP si asta din motiv ca am ochii frumosi! privirile profunde, modul in care esti imbracata ( cu gust) corpul tau cum arata trebuie sa ai grija sa arate bine, parul cum il aranjezi, modul de a vorbi frumos! manierele sa le folosesti! sa-ti arati ca esti o fata eleganta. daca ma intelegi ce am in vedere! BAIETII IUBESC CA FETELE FRUMOASE SI DESTEPTE.SUCCES

| aly a răspuns:

Imbracate sexy fardeazate fi fitoasa
funda?