| munmadi a întrebat:

Cum sa atrag un baiat?

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Prin felul tau de a fi, fii deschisa, sociabila, atragatoare,sensibila asta apreciaza un baiat la o fata nu? Apoi intervine prin colegi, prieteni sa-i deschida ochii sa-i zica de tine, sa stie ca existi apoi tu cu zambetul si farmecul tau irezistibil il vei atrage si va incepe sa te curteze! Sunt sigur ca vei reusi! Multa bafta!

| alisax a răspuns:

Fa-l sa rada mult si razi impreuna cu el fi o fata simpla acum depinde si de baiat... unii vor tate si cur altii comportament si zambet... dai si un pic de indeferneta si cand chiar e nevoie zambestei blushing