| vladutzzz199 a întrebat:

Cum sa cuceresc o fata, care ma place da ca amic?

2 răspunsuri:
| natalia_2288 a răspuns:

Poti sai risti si sai spui ca o placi, dar poti sa incepi sa o cuceresti cu diferse cadouri, flori...adica sa fii un bun gentelmen.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie tin foarte mult la ea dar ea ma vede ca un amic si i am marturisit ca tin la ea dar ea mi a zis ca doar amici desi ne combinasem decate ori bune eu vroiam ceva serios si ea atunci doar distractie nu ne am vb 1 an si acum suntem iar prieteni ca suntem si fosti colegi de liceu in aceeasi clasa complicat de tot si iar incep sa simt si nu stiu ce sa fac situatia ta no cunosc