| DanielDaniel_6024 a întrebat:

Cum sa cuceresc o fata care sta cu un baiat, care este cu ea in clasa? Este o fata amuzanta nu stiu cum sa fac si in plus sunt si rusinos, mi-e frica sa nu il ranesc nici pe el dar nici pe ea.

5 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

Stii de obicei unii isi pun cele mai reusite poze la Avatar si etc. sa inteleg ca asta de la tine este The best? =D
Mosule nu-i frumos sa te bagi peste o fata atat timp cat ea are pe cineva, oare tie ti-ar placea sa se bage unul peste tine daca tu esti cu o fata... tunde-te sa mai aierisesti creierul ala :-)
Craciun Fercit si un An plin de Multa Minte.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Wow...ai reusit sa cuprinzi ochelarii,freza de cocos,telefonul si teracota,totul doar intr-o singura poza.
Daca vrei sa cuceresti o fata,nu fi cocalar. Fetelor le plac baietii frumosi,destepti,cu simtul umorului,curati,cu un pic de patratele pe abdomnen, si le plac baietii increzatori adica cei care nu sunt rusinosi.
Daca esti rusinos nu poti intra intr-o discutie, iar daca nu intri intr-o discutie poti sa iti iei gandul de la fata.
Trebuie sa te simti bine in pielea ta si lejer in hainele pe care le porti. Daca ai toate astea atunci poti sa cuceresti o fata. multa bafta

| MissxD a răspuns:

big grin Eu as zice sa nu te bagi cat timp are prieten. Nu prea are rost... nu va iesi nimic bun. Ori astepti sa se desparta, ori cauta alta fatahee hee Bafta! love struck

| MisteriuosGirl a răspuns:

Da, cum zice xtinaa, sau, in caz ca esti super-indragostit, incearca sa te imprietenesti cu ea, sa vezi ce ii place si ce nu, sa intelegi care sunt punctele slabe ale relatiei ei cu baiatul si, daca ea nu iti place sau daca se intelege prea bine cu iubitul nu te bagi. dar daca pare sa te placa si si tu o placi vei stii ce sa faci, ca doar atunci o vei cunoaste. sper sa te ajute.

| ioneluh a răspuns:

Mergi la ea, si daca te rusinezi te exprimi cam asa " ****, pishat, mazga unt golei pateu, mai taiete picioare taiete unde futai " laughing sau te dai mare ca ai castigat un milion si o scoti in oras :d