| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cuceresc o fata? Ce sa vorbesc cu ea pe mess big grin Dati-mi idei, detalii plzz happy

Răspuns Câştigător
| SMarius a răspuns:

Smechere,experimenteaza! e cel mai frumos sentiment...sa lupti,sa faci greseli, sa-ti planifici miscarile, sa descoperi tu insuti ce merge si ce nu! sa nu te gandesti ca ai spus ceva unei fete si te-ai facut de ras si de astea, k nu-i asa! nu merge cu una, incercam cu alta si data viitoare stii ce ai de facut! Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru SMarius):

Ok mersiwinking Smecherehee hee

17 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ando1dul a răspuns:

Foarte usor, dar nu pe mess nu mi se pare o varianta prea frumoasa

| neutrino a răspuns:

Ea stie cum arati tu?

| anonim_4396 explică (pentru neutrino):

Pai da tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce subiect/e sa vb cu ea si Android nu mi-a fost de folos raspunsul tau.

| Love4Music a răspuns:

Fa-i cadouri, flori, spune-i ca o iubesti, fa-i complimente de ex ce frumoasa esti astazi. Restul vine de la sine
Bafta happy

| mimi2000mimi a răspuns:

Fa-i complimente subtile, glumeste cu ea si ajut-o cand are nevoie de un referat, ceva...si fii cat mai amuzant!

Răspuns utilizator avertizat
| OliverArrow a răspuns:

Fa-o sa rada.

| SMarius a răspuns (pentru OliverArrow):

Gadil-o laughing))

| anonim_4396 explică (pentru SMarius):

Mda...

| OliverArrow a răspuns (pentru SMarius):

Glume, bancuri.

| SMarius a răspuns (pentru OliverArrow):

Si daca nu esti bun la asta, gadil-o laughing)) sigur o sa rada(exista si o mica sansa sa te plesneasca si sa te injure, dar merita riscul)

| OliverArrow a răspuns (pentru SMarius):

Nu mica sansa, mare sansa.

| Metalerele5 a răspuns:

Nu pe mess se cucereste o fata. Cu urmatoarea ocazie cand mai vorbiti pe mess, propune-i sa va intalniti la o plimbare, de exemplu. Si atunci va veti cunoaste mai bine si cand va vedeti poti sa ii faci complimente, sa ii aduci o floare, sa o faci sa radas, sa fii cat mai atent cu ea. Bafta! big grin

| Devon17xD a răspuns:

Incepi cu ceva banal dupa o gluma dupa va salutati mereu chestii.din astea care n-au o semnificatie majora la inceput. dar continuand ajungi undeva.iar daca ai facut-o sa rada si sa te caute e.a TA