| nr1petup a întrebat:

CUM SA CUCERESC O FATA? ea este cu un baiat si vreau so despart de el si sa ma combin eu cu eA:X pentru ca imi place mult de ea::**DAU FUNDA love strucklove struck

15 răspunsuri:
| Cristinutzzzza a răspuns:

Simplulaughing Te imbraci misto incerci sa ii atragi privirea.ii bagi idu incepi sa vb cu ea sa te amuzi cu ea si sa vb frumos si sa ii spui cat de frumoasa este fetele adora sa le faci complimente nu prea multe sa creada ca esti un obsedat dat sai faci si sa comunici cat mai mult! SI cu timpul va prinde drag de tine daca nu ii este si ei deja! Vazand ca esti un baiat super ok si care ii da atentie poate ii si va da papuci la acela cu care este cu prima ocazie cu care ii greseste fugind in bratele tale care ii vor'' alina durerea''big grinlaughingfunda?

| cLeILa a răspuns:

Buna! inteleg ca o placi, dar asta e viata. un sfat : oricat de mult ai tine la acea fata, sa nu desparti un cuplu fericit:*numai bine!happy

| thelastc a răspuns:

Sa nu faci prostia astahappy

| Jesss a răspuns:

Ce gentleman!

| TheAnSWEAR a răspuns:

Esti un retardat.

| MisterSprinkle a răspuns:

Frate eu zic sa stai cuminte ca nu e frumos sa faci asa ceva de exemplu eu am fost cu cineva si s-a bagat unu` peste noi si nu mia convenit de loc oricum am reusit sa o recuceresc :X

| boregore a răspuns:

Omora-l pe ala cu care e. de preferat cu drujba.

| tenutza a răspuns (pentru boregore):

Nu mai bine cu ciocanul?laughing

| boregore a răspuns (pentru tenutza):

Merge si asa laughing

| KraddyQ a răspuns:

S-ar putea sa o belesti daca afla tipul respectiv...

| Sage001 a răspuns:

Depinde daca si fata te place...fa rost de numarul ei de telefon, de id-ul ei de mess, baga-te in vorba cu ea, fii tu insuti, nu ceva gen macho-man, pentru ca o sa zica ca esti disperat sau ceva de genul. Afla de cat timp e impreuna cu tipul ala si daca e de putin timp e floare la ureche!

| dariusmarian a răspuns (pentru Sage001):

Si eu sunt in aceias situatia imi face ochi dulci mi-a zis ca ma simpatizeaza eu am facut astfel mam purtat bine cu ea am fost sincer si sunt glumet asa am reusit

| alin_6530 a răspuns:

Frate eu zic sa nu te bagi peste altu nu e frumos da totusi daca vrei sa pari mai de treaba ca el stai cu faca ascultai problemele intreaba ce ii place sa faca fi tu insuti nu incerca sa ii fi pe placul ei neaparat si app poate ca e draguta si buna dar poate nu ai ce vb cu ea inainte sa incepi o relati in care s-ar putea sa suferi mai bine astepti si vezi cum e fata sper sati fiu de ajutor pace

| Ungureanu_Florin_1995 a răspuns:

Poi daca ai o prietena puno sa se dea la ala.ca s-o faci pe fata de care aty place geloasa.app uh o consolezi si o faci sa creada ca uh esti alfel skoateo undeva la plimbare si poate iese cv