| paolla a întrebat:

Cum sa cuceresc un baiat care imi place foarte mult? ce as putea face?

7 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Eu zic asa, da-i de inteles ca-l placi, dar fara sa abuzezi, si apoi, il lasi pe el sa reactioneze, lasa-l pe el sa te cucereasca.Nu inversa rolurile.Baietilor le place rolul astatongue!

| claudiarebecca a răspuns:

Pai, pentru inceput depinde cat de bine va cunoasteti... poti sa il inviti la o plimbare, la un suc sau sa vezi ce hobby-uri are si sa profiti de asta... oricum un spatiu unde puteti discuta liber cateva ore...intrebarea mea e: de ce iti place f mult de el. pana la urma, fiecare cauta anumite calitati in partener / potentialul partener asa ca e vorba de potrivire. daca tie iti place de el dar lui nu ii pari "suitable". keep looking.

| mioara a răspuns:

Invital la o cafea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mergi pe linga el sa nu dai voe sa til fure
sau spune-i in fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa il iei intr-un loc si sa ii spui sa il iubesti mult si ca ai da orice pentru el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LOREDANA *poti sa il inviti la un suc sau la o cafea

| violetadobra a răspuns:

Afla cat mai multe despre el si vezi daca esti genul lui; daca da, gaseste un prieten comun prin care sa poti te apropii de el, sa poti comunica cu el; nu uita sa fii tot timpul frumoasa si vesela