| Biaix a întrebat:

Cum sa cuceresc un baiat?

Răspuns Câştigător
| 4l3x4nd3r a răspuns:

Sunt baiat o fata mi-ar placea sa vorbeasaca nu mine sa fie frumoasa sau cel putin pe placul meu sa fie deschisa cu mine sa ma faca sa ma simt intotdeauna bine indiferent de situati sa ma ajute la teme sau ciar mai mult sa ma cunoasaca bine, sa fie un an sau max doi diferenta intre noikiss sper sa te ajute kisskiss

4 răspunsuri:
| 4l3x4nd3r a răspuns:

Incearaca sa vorbesti cu preteni lui sa iti sapuna ca ii placa sau afla der nu de la el,surprindel cu ce ii place de carciun de aniversarea lui de nastere, gaeste-i facebook-ul poate acolo gasesti ceva folositor acolo am gasit nulte informatii despre frte (sunt baiat) fii tu insati,fal sa rida ajutal la ce poti... aflai numarul de telefon der de la el nu de la altcineva pentru ca o sa supere si nu o sa mai vb cu tine, vorbeste cu el despre ce ii place poate ciar o partide de sex sau vezi tu ce dar asigurate ca o ii placa nu e prea obisnuit dar invita-l undeva de creciun revelion la tine acasa sau undeva unde sa ai initimitare, poate chiar la o cabana in musti sau la mare, sau inprovizeazabig grinbig grin asta mi-ar placea sa imi faca o afta sau propuna...

| RxTx a răspuns:

Prietena mea a venit intr-o zi la mine acasa si m-am trezit cu ea goala
apoi am avut 3 ani fericiti impreuna

| alyutzzu a răspuns:

Astai buna:-J

| cristipc2011 a răspuns:

Spune-i ca o s*gi bine si faci ce vrei din elwinking