| LoVeLy_3874 a întrebat:

Cum cuceresc un baiat?

Răspuns Câştigător
| Grimalkin a răspuns:

Fi naturala happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te uiti chioris la elhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa il prinzi undeva pe o canapea singur sai la tine unluci de buze un parfum frumos si sa nu ai parul prins sa nai sunci sa se vada? sa ai un tricou larg pantaloni taiati si sa alergi cu el depinde cei place ai ceri idul si ai zici ca vrei sai pui o intrebare dar nu poti zi sa-ti dea idul lui si sa intre sa-i spui daca vrea sa fie cu tine SUCCES MULT?/?

| alexandramm a răspuns:

Am nevoie de sfaturi imi place de un baiat muuuuuuuuuuuult mult
si am nevoie de sfaturi intr-o zi cand ne jucam ascunsea m-a luat dupa el in ascunzatoare si apoi am fost confuza si nu am stiut ce sa fac am nevoie de sfaturi