| nmlnmlnmlooo a întrebat:

Cum sa fac ca o fata sa fie atrasa de mine? Adica cum sa ma comport cum sa ma imbrac cum sa vorbesc. etc.

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fii frumos, inteligent si cu foarte multi bani.

Răspuns utilizator avertizat
| pysy5 a răspuns:

Daca vrei sa seduci o fata primul pas este sa te interesezi lucruri despre ea, sa te informezi de la prieteni ei, sora, frate, sa incerci s-o cunosti, sa stii cei place, ce nu ii place, al doilea pas este sa te folosesti de ceea ce ai aflat despre e dar nu sa devi o papusa doar sai satisfaci ei placerile comportate normal arata-i cum esti tu dar cat mai discret sa o ti in suspans sa fie interesata sa cunoasca cat mai multe despre tine usor usor, asta e sfatul meu sper sa-ti fie de folos

| Dexter27 a răspuns:

Foloseste parfumuri cu feromoni.

| Yumme a răspuns:

O fată să îndrăgostește de tine de ceea ce ești, nu de ceea ce vrei să pari. Fii tu însuți, comporta-te normal. Contează cum arăți și la exterior dar mai mult în interior. Acea fată va fi sau nu atrasă de tine dacă te place. A te placea nu înseamă a îi place cum te îmbraci, bani ci interiorul și sufletul tau.
P.s. : Nu zic că nu conteză cum te îmbraci, dar în mare parte contează personalitatea.
Sper că te-am ajutat happy

| pooproxy a răspuns:

In primul rand trebuie sa te comporti normal cu ea.sa fii tu insati.si la fel si cu imbracamintea, trebuie s fii tu insuti, s t imbraci pentru varsta ta.s nu iei nimic ce s t faca mai batran(saw prea tanar) sper ca te-am ajutat destul.

| sH1Ftxd a răspuns:

Difera de ea. ce ii place ei!happy
winking