| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa-i fiu din nou pe plac prietenului meu? am impresia ca se plictiseste de mine

2 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu inteleg de ce trebuie sa ii fii pe plac daca el e deja plictisit de tine.Fii indiferenta, mai sunt si alti baieti, tu nu ai mandrie?

| κίllą a răspuns:

Incearca sa fii putin mai indiferenta. Nu prea tare, incat sa nu se supere pe tine, ca nu-i dai atentie. Dar fii mai indrazneata, mai sigura pe tine...si nu ii arata ca esti moarta dupa el. Aratai ca il iubesti, printr-un mod mai subtil. Baietii se plictisesc repede de fetele care sunt moarte dupa ei, ei le prefera pe cele putin mai indiferente, care nu se lasa prea usor de cuceritwinking Ofera-i dragoste cu linguritahee hee