| Lovedreamsnopeoeple a întrebat:

Parintii prietenului meu nu ma plac, si nu il mai lasa cu mine. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nimic! Daca el vrea o sa gaseasca solutii. Altfel n-ai ce face.

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

De ce nu îl plac? Te-a violat cumva?

Te-a agresat?

Atunci sunt doar ei încuiaţi la minte?

| Lovedreamsnopeoeple explică (pentru Dariusuu):

Ei nu ma plac pe mine, poate pentru ca este de alta religie...

| Biancaa245 a răspuns:

Eu zic ca daca nu te plac parinti lui. Sa nu mai vorbesti cu el. Mai sunt baieti, Nu e nici primul si nici ultimul.Te pup :*

| Lovedreamsnopeoeple explică (pentru Biancaa245):

Nu cred ca asta ar fi o solutie

| Anonim28282893949 a răspuns:

Incearca sa le demonstrezi ca il iubesti cu adevarat si ca ai face orice pentru el. Si daca el te iubeste cu adevarat va forta si el nota!