| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa il cuceresc el este mai timid dar il cunosc de mai mult timp., nu stiu cum sa fac ca sa fiu cu el voi ce spuneti?

3 răspunsuri:
| Anileda a răspuns:

Spune-i in fata e cea mai rapida si mai usoara solutie nu mai incerca sa zici la toate persoanele spune-i ca vreti sa va cunoasteti mai bine decat sunteti si...

| Anileda a răspuns:

Aa scuze nu am citit bine intrebarea spune-i in fata sigur va intelege

| DenisaMetal a răspuns:

Incearca sa intri cu el in vorba, sa stai mai mereu in priajma lui, ajuta-l dat iti cere ajutor, poarta-te mereu cu mai finut si vorbeste frumos cu el. Incearca mai mereu sa fi mai apropiata de el sa ii vorbesti despre ce ii place lui sa faca in timpul liber si sa ii dai apropo-uri si poate se va legat ceva dragosteabig grin