| andrada_9941 a întrebat:

Cum sa fac sa isi dea seama fostul meu prieten ce a pierdut? acum vb doar pe mess sad sau ne mai intalnim intamplator prin parku in care ne intalneam noi inainte sad

4 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Il provoci,daca sti sa il provoci,o sa il ai si pe viitor! voi sunte-ti adevaratele ispite smug! gen: |n-ai tupeu...; nu ai curaj,etc d-astea, poti sa te legi si de obiceiurile lui ca si cum ai fi mai buna ca el, cu ocazia asta, o sa il vezi mai de aproape si poate pentru o perioada mai indelungata( >10 s) tongue
succes

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Nu cred ca ii poti deschide ochii pentru ca asta este chestiune de timp pana sa isi dea seama si mai ales sa constientizeze asta. funda?

| Fantasy a răspuns:

Iti faci poze mai sexy le pui la avatar si incerci sa te imbraci ceva mai atragator o sa vezi ca va functionaoh go on asa am facut eu da nu asta imi era intentia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ia-ma la brat si zi-mi tu kiss ne plimbam prin parcuri si prin tot orasul ca poate ne-o vede, tu sa fi pe faza sa mi-l arati, ori te sarut ori plec cu el laughing