| without2 a întrebat:

Cum sa fac sa ma impac cu fosta mea iubita..cat timp am fost despartiti ea a mai avut 2 relatii.dar acum e singura(are 16 ani).as vrea sa ma impac cu ea dar ea ma evita dar eu stiu ca face asta din ambitie.niste sfaturi as vrea.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Lasati ambitiile si vedeti-va fiecare de drumul lui.

| bogdanqwerty a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iti vezi de viata ta! asa cum ea si a vazut de a ei, cum pe tine te deranjeaza ca ea a avut 2 relatii poate o sa o deranjeze si pe ea daca ai tu 5 sau mai putine. fetele in general nu sunt atrase de ceva ce pot avea fara stres prefera munca, le plac baietii ''smecherasi'' care sunt imprevizibili nu iti dedica viata pentru o singura fata, esti mic si daca o sa fie o sa va impacati, daca nu! asta e, viata merge inainte! indiferenta doare cel mai tare, incepi cu ea!

| hachy a răspuns:

Cand o s-o vezi singura intreab-o daca mai simte ceva pentru tine, atunci o da-ti dai seama daca mai are rost sa continui.