| AlExAnDrU_5127 a întrebat:

Cum pot sa ma impac cu fosta mea iubita?

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Spune-i ca a fost vina ta ca v-ati despartit (chiar daca nu e asa) si iti pare foarte rau.

6 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

AlExAnDrU@ ce a fost candva nu o sa mai fie la fel...
Succes!

| georgiana_1403 a răspuns:

Pai dupa parerea mea cred ca cel mai bine ar fi sa te comporti frumos cu ea,sa-i explici ca ti la ea, vorbe frumoase, poate si o floare ceva dar daca tot nu vrea nu cred ca are rost sa mai incerci pentru ca desi sunt fata nu cred ca un baiat ar trebui sa se injoseasca pentru o fata asa cum cred ca nici o fata nu ar trebui sa se injoseasca pentru un baiat. Succes si sper ca ti-am fost de folos

| anaservic a răspuns:

Pai nu iti stiu toata povestea. daca ai gresit tu, lasa-ti orgoliul la o parte si cere-ti imediat iertare! daca ea e cea vinovata, vezi daca o poti ierta si apoi poarta o conversatie cu ea. inainte de toate, asigura-te ca e o persoana care merita sa fie iubita ta. bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un trandafir rosu spunandu-i sentimentele tale.

| AlExAnDrU_5127 explică:

Dac vreti sa stiti totul cititi, Odata pe prieten de al meu Daniel l-a sunat o fata(ca el tot avea o prietena) si la suna fata aceea si a dat niste intrebari da el a trimis-o intr-un loc(care nu vreau sal spun:D) si inainte ca sa ma sune fata aceea el mi-a spus ca ea o sa ma sune si ca e trimisa sa ma controleze dac o iubesc intr-adevar si eu i-am spus ca o sa imi bat putin joc de ea si peste 3-4 zile prietena imi trimite un SMS su in acel SMS era scris ca ea a auzit ca eu nu ma mai intilnesc si de atunci eu doresc ca sa ma inpac cu ea si ma cert cu prietena ei pe odnoklassniki.ru http://www. odnoklassniki.ru/#/profile/487464145258 acesta al meu si ma duc cu bicikleta acolo unde ea traieste si poate o sa dea rezultat.:( :P

| AlExAnDrU_5127 explică:

Yo acum am alta problema. eu am zis totul cum mi-ati dat sfat si a mers bine(cred) dar eu una nu inteleg ea deja in suflet a inceput sa plinga, si cum sa inteleg asta e da sau nu? (intrebare pentru fete) plizzz va implor spuneti-miwinkingwinking