| pussycat_9041 a întrebat:

Cum sa fac sa raman insarcinata?
Rezumat:am o relatie de 3 ani cu un baiat(eu am 20)... facem sex fara prezervativ(nu ejaculeaza in mine). Anticonceptionale nu iau(ca daca as lua alta ar fi situatia). deci?happy. cel mai bun rasp funda.happy:X

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Discuta cu partenerul tau si nu va mai protejati. Sa nu-ti treaca prin cap sa faci un copil fara acordul lui. Copilul este o fiinta umana, nu un instrument de santaj, trebuie sa vina pe lume dorit de ambii parinti, nu ca o capcana pentru tata.

13 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai asta-i chestia... sad trebuie sa ejaculeze ca sa ramai insarcinata.
Bafta!

| elasexygagica a răspuns:

Esti nebuna? eu zic ca esti prea tanara ca sa faci un plod, mai bucurate de viata ca pe urma regreti...

| Ingerash a răspuns:

Lasa-l sa ejaculeze in tine

| Ana_6509 a răspuns:

@Carmi are foarte mare dreptate. Tu poate că vrei să-l legi de tine, consideri că un copil v-ar apropia mai mult sau pur şi simplu crezi că asta l-ar face fericit iar tu iubindu-l vrei să-i poţi oferi bucuria asta însă el se pare că nu e pregătit aşa că lasă totul să decurgă normal pentru că s-ar putea sa faci o greşeală, să rămâi însărcinată iar acest lucru să-l panicheze şi să te părăsească şi atunci ce vei face? Stai liniştită, dacă treaba e serioasă cu siguranţă la un moment-dat îşi va dori un copil cu tine.

| CarmenR a răspuns:

Pe langa faptul ca ar trebui sa ejaculeze in tine ca sa ramai insarcinata, mai inspira-te si de aici: http://www.qbebe.ro/......_conceptie

| HotChoclate a răspuns:

Pai daca vrei sa ramai insarcinata dc nu ejaculeaza in tine?raised eyebrows

| Enma a răspuns:

Facetzi mai multa dragoste si parca erau si niste tratamente pe baza de hormoni nu mai stiu laughing

| carmi_6480 a răspuns:

Pai daca a zis ca ii e frica de pasul asta tu ce vrei sa faci? Sa-i faci un copil fara sa isi doreasca lucrul asta? Nu iti e teama ca va trebui sa il cresti singura? Ai numai 20 de ani si tot timpul din lume pentru facut copii, si tine minte ca, facnd un copil cu un barbat, nu iti ofera garantia ca il vei avea toata viata din obligatie.

| Alleksandra a răspuns:

Pai lasa-l sa ejaculeze in tine. Si daca nici asa nu ramai atunci ai o problema si trebuie sa consulti medicul!

Bafta!love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil nu il exciti, fa o seara romantica, provoacal. poate se excita

| daniela_5429 a răspuns:

Incearca sa il excitii` si lasa-l sa ejaculeze in tine! plsz funda am nevoie! mersi`j.

| pussycat_9041 explică:

Pai eu il las... dar nu vrea elhappy...ca a zis ca ar vrea un copil dar ii e frica sa faca pasul asta acum

| karlynn a răspuns:

Fai un manitu'! tongue