| mikko a întrebat:

Cum sa-i arat cat de mult il iubesc love struck? Fundita :*

Răspuns Câştigător
| rucsy_7574 a răspuns:

Cum sa ii arati e foarte simplu! Fa ce simti dar nu exagera laughing

De exemplu pe mine ma incanta mai mult lucrurile mici si dragute care vin din suflet pe neasteptate decat lucrurile imense care implica o suma de bani sau implica efort si sunt facute din obligatie sau din cauza unei aniversari. si aici m`am referit la cadouri...

Tot ce iti trece prin cap si crezi ca nu e exagerat merita sa faci. daca iubesti vine de la sine fara sa iti dai seama
Nu exista niste lucruri anume care trebuie facute sa ii arati asta. daca faci ce simti o sa simta si el asta. Baietii isi dau repede seama de ce simte o fata pentru ei pentru ca noi fetele avem sentimente de 2 ori mai concrete decat ei suntem mai hotarate si stim cum sa aratam un lucru si sa se face simtita unicitatea noastra.

Asa ca fi unica fa lucruri unice pe care crezi ca nimeni nu le va mai face pentru el si ii castingi atentia odata ce ii castigi atentia ii castigi si simtul pentru lucrurile care le faci happy

Ar trebui sa fie orb sa nu isi dea seama cat il iubesti love struck

Pana si eu mi-am dat seama din intrebarea ta... te poti folosi si de asta spune`i " Cum sa iti mai arat cat de mult de te iubesc "

spune`i si arata`i atat prin cuvinte cat si prin vorbe... faptele conteaza mai mult dar si o vorba frumoasa e bine venita.

Sper doar ca si tu sa primesti la rand acelasi lucru. big hug

5 răspunsuri:
| rucsy_7574 a răspuns:

Iti multumesc pentru apreciere! big hug

| anDa a răspuns:

Fa gesturi marunte, pline de afectiune, saruturi tandre, magaieri gingase, cuvinte soptite si declaratii de iubire.
Succes!

| NinaY a răspuns:

Nu stiu dar cand aflii sa imi spui si mie :d

| SoRandom21 a răspuns:

Http://fc05.deviantart.net/......2z27de.jpg

aceasta "ilustratie" i-o strecori in genta pur si simplu sa scrie pe spate numele tau si o sa vada acasa cand o deschide :)

mi se pare cel mai dragut gest :)

| vivi_5803 a răspuns:

Ii poti demonstra ca-l iubesti avand incredere in el, nesufocandu-l cu telefoanele, nefiind geloasa si cel mai important fii alaturi de el in momentele dificile din viata sa!