| danim7 a întrebat:

Cum sa-i arat prietenei mele cat de mult o iubesc?(15 ani)

15 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Te porti cat de frumos poti tu cu ea, o saruti si o iti in brate des, va plimbati impreuna prin oras, va duceti la club, etc.happy

| hamsterx a răspuns:

Fapte nu vorbe! bine si vorbele sunt importante. o alinti. ii vorbesti frumos, dar cele mai importante sunt faptele pentru ca ele conteaza iar in timp ea isi va da seama ca prin ceea c faci pentru ea o iubesti...plus ca mai poti de asemenea sa ii zici ca o iubesti mereu, dp fiecare apel telefonic, sau sms, mai stiu eu ce.totul vine din interior.dk o iubesti cu adevarat vei stii singur sa-i arati.sa va iubiti! :*

| myrazvy a răspuns:

Momentan esti cam mic pentru chestiile cu invitatu acas la o cafea, sau sa o prezinti parintilor. du-i o floare si spune-i ca o iubesti, dar asta nu inseamna ca tu trebuie sa o convingi pe ea ca o iubesti, las-o pe ea sa simta lucru asta, sa simta ca e iubita, daca chiar o iubesti ar trebui sa-si fi dat seama, sau poate deja stie, nu ti-ai pus si intrebarea asta?

| ffy a răspuns:

La 15 ani... cred ca ar impresiona-o gesturi mature, atentie totala si afectiune din plin

| emma_6707 a răspuns:

Ai putea s-o surprinzi din cand in cand cu o floare, sa-i spui destul de des ca o iubesti, o mica atentie, o imbratisare, o ciocolata o ceva ce stii ca-i place, sa-i fii alaturi cand are nevoie de un umar pe care sa planga, sa va duceti sa va plimbati, sa o duci la o expozitie de arta sau ceva de genu sau sa-i cumperi un tricou/ceva degenu cu formatia preferata sau o carte care stii ca i-ar placea... lasa-ti imaginatia sa zburde

| vampirika a răspuns:

Ce dragut din partea ta ca ai pus intrebarea astahee hee. arata-i ca ai pus intrebarea asta aici sau vezi cum faci dar sa o vadalaughing. Fa chestii nebunesti ca ea[nu ma refer la love in patlaughing] o saruti, o iti in brate des, va plimbati impreuna etc...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde cat sunteti de apropiati, ai putea sa ii iei o floare sau un buchet, sa o duci in club sau la restaurant iar daca sunteti mai apropiati duo la tine acasa prezint-o parintilor, invit-o dimineata la cafea, i-ao de la scoala, alint-o, uitati-va la un film impreuna...vedeti voi...succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

II scrii biletele.Va fi mai mult decit convinsa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treceti la treburi "serioase". Ai consultat rubrica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna seara...am si eu o mica problema. vreau sa ii dau o floare prietenei mele dar nu stiu cum si unde.inainte i-am mai dat un inel dar ala era micut si l-am putut purta dupa mine... dar cu floare cum sa fac?straight face orice sfat e binevenit.ms.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna seara...am si eu o mica problema.vreau sa ii dau o floare prietenei mele dar nu stiu cum si unde.inainte iam mai dat un inel dar ala era micutz si l-am putut purta dupa mine...dar cu floare cum sa fac?straight face orice sfat e binevenit.ms.

| gen eu a răspuns:

Pune`i in abnca un trandafir rosu si o scrisoare scrisa sincer cu tot ce simti tu pentru ea si`o s`o bucure enorm! iti garantez!big grin

| al88xxx a răspuns:

Daruieste-i cu o zi inainte de Valentine's Day un trandafir si un biletel cu mesajul:
"Numai o femeie speciala primeste un trandafir inainte..."
De Valentine's Day ii oferi un cadou si un trandafir care are atasat un biletel pe care scrie:
"... in timpul..."
Dupa Valentine's Day ofera-i iar un trandafir si un biletel pe care ai scris:
"... si dupa Ziua Indragostitilor".

| vincze a răspuns:

II poti arata intr-un singur fel :Fii tu si respect-o!

| dariiaa1993 a răspuns:

Fa relatia sa para serioasa. prezint-o prietenilor, ca toata lumea sa stie ca suneti impreuna, asa ii arati ca pentru tine conteaza relatia voastra. Ia`o in brate, sarut-o de cate ori ai ocazia, dar totusi nu prea des (ce e mult strica si o sa se sature pana la urma)