| Zapto a întrebat:

Salut.Cum sa ii arat prietenei ca o iubesc fara sa o "sufoc"? Fundawinking

Răspuns Câştigător
| allesia_8569 a răspuns:

Buna.
Surprinde-o il fiecare zi pe cat posibil. Fetele adora sa se simta iubite, rasfatate...etc.Timite-i un mesaj de buna dimi si de noapte buna, rasfat-o, alint-o dar nu exagera.Depinde si de cat timp sunte-ti impreuna, ca daca exagerezi cu alinturi din prima se plictiseste repede, daca aveti ceva timp fi sigur ca doreste sa o rasfeti si sa o alinti din ce in ce mai mult.
Sper sa te ajute raspunsul meu.

10 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna pai mi-e mi-ar placea s imi se spuna TE iubesc d 100000000 d ori:d p bone dar na sunt si fete carora nu le place deci na atunci nu stiu nu ii spune asa de des t iubesc fi mai distant

| thereforyou a răspuns:

Iti spun eu, cu cat mai rar ii spui, dar nici foarte rar, cu atat mai bine. Nu ii spune, cum fac toti, oricand vorbesc cu ele la telefon sau de 1000 de ori pe zi. Asta e vorba de spusul cuvintelor " te iubesc ". Cat despre aratat, arata-i ca iti pasa de ea, ca o intelegi, ca o asculti. Fa lucruri care ii plac, dar nu uita si de tine, sa nu faci doar ce ii place ei, mai cumpara-i din cand in cand cadouri, nu foarte des bineinteles.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

N-o strange de gat.

| nicol20 a răspuns:

Doar printr-un singur poti sa arati unei persoane ca o iubesti doar prin fapte nu prin vorbe scote-o in oras la plimbare la un suc daca e genul mai romantica iai o floare o ciocolata suprinde-o in modul cel mai placut.Nu o suna non stop caut-o dar mai rar trimitei un meaj cu buna dimineata sau suno. Fa tot ceea ce simti tu ca este mai bine. Sper sa te fi ajutat. Bafta

| Ciresikaaa a răspuns:

Salut, prin gesturi fi dragut nu arogant si vorbesti zambind, fata o sa isi dea seama ca o iubesti bafta!

| itarkan a răspuns:

Incearca sa fi tu insuti. Cu cat esti mai simplu, cu atat mai bine. Fa-o pe ea sa te caute, dar nu la modul ala nesimtit. Surprinde-o de cate ori ai ocazia, si sa o duci in locuri in care ea nu s-ar fi gandit ca tu o vei duce. De exemplu acum cam toata lumea cheama fetele la suc... tu incearca sa o duci in parc, pe malul unui rau, samd. nu e greu.doar ...nu insista.

| Dorinel a răspuns:

O sufoci!

| Fan7a a răspuns:

Si pe mine ma ajuta intrebarea asta? stiti careva?

| aleexxuuutzaa a răspuns:

Nui spune nimic doar arata-i sti cum se spun vorbele nu conteaza dar faptele da

| ioanasweet a răspuns:

Prin cadouri, prin vorbe, prin fapte...asta nu inseamna ca o sufoci sau mai stiu eu ce. o fata ii place sa i se spuna te iubesc, sa ii arati acest lucru, pur si simplu ai grija de ea, fa o sa se simta protejata...