| anyska_5562 a întrebat:

Cum sa-i arat unei fete ca o iubesc cu adevarat? ce cuvinte sa-i spun ca sa ii dovedesc c-o iubesc? raspuns va rog.

6 răspunsuri:
| UninspiredName a răspuns:

De spus trebuie sa ii spui exact ce simti tu pentru ea, nu ar trebui sa iti spuna cineva ce sa'i spui ca sa o cuceresti, dar ideea mea e ca trebuie sa ii demonstrezi prin gesturi dragute, mici, semnificative, sa fii atent la ea, flori, ce iti trece tie prin minte ca i'ar placea.
Good luck!

| neutrino a răspuns:

Lasa-i pe altii care stiu. Nu tine fata ocupata.

| r3ally a răspuns:

Nu ii spune, ARATA-I! E mult mai dragut happy

| Melii94 a răspuns:

Fi langa ea cand are nevoie.Lasa cuvintele, faptele conteaza.
Incearca sa ii fi prieten si in acelasi timp si iubit.

| Liana80 a răspuns:

Uita-te la un film de dragoste si vei vedea cum sa te exprimi si sa nu iti fie teama si mai citeste si poiezi. Dar cel mai bine exprimate asa cum simti fara retineri naturalete conteaza mult.

| TinkerbellSelena a răspuns:

Incearca prin fapte. Da-i atentie, ascult-o, iesi pe afara cu ea, fa-i mici cadouri, imbratisari si saruturi.