| Addutzssa a întrebat:

Am o intrebare mai urgenta ..Prietenul meu, cu care am o relatie de o saptamana, m-a rugat sa-i dovedesc ca il iubesc! I-am intrebat de ce nu ma crede cand ii spun in cuvinte si mi-a raspuns. ca ma crede dar vrea sa ii arat cat de mult il iubesc, prin fapte, gesturi ..si habar am! Cum ii arat? Help!

Răspuns Câştigător
| kristinne a răspuns:

Prostesc "dovedeste-mi ca ma iubesti", si mai ales ca sunteti la inceputul relatiei. Zii ca pe parcurs va observa, nici na-i ce face in acest caz... sustinel in momentele grele, trezestel in fiecare dimineata cu un TE IUBESC din suflet, fii gingasa cu el, iar mai apoi poti sa-i oferi si "desertu"

| Addutzssa explică (pentru kristinne):

Multumesc de raspuns. Te poti uita la cealata intrebare recenta pe care am pus-o big grin? Am gasit ceva "dragut" prin care nu stiu daca va observa ca tin la el.

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poti sa-l iubesti dupa abia o saptamana de relatie, nici macar nu il cunosti. Omul s-a prins ca minti si ca pentru tine a iubi nu inseamna nimic si de aceea te testeaza.

| zuzu a răspuns:

Nu poti iubi intr-o sapt!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai omul are dreptate, e cam greu sa iubesti pe cineva dupa o sapataman de relatie

| Liviucu a răspuns:

O iubire nu se cere ci se simte. Ori tu esti mai rece cu el si el chiar simte asta, ori tu esti foarte OK dar el nu stie sa aprecieze. Oricum ar fi atata timp cat are interes fata de tine, e un lucru bun...

| Schatzyyyyy a răspuns:

Nu ceda! Vrea sex! Asteapta sa-l cunosti mai bine, apoi fa pasul asta!

Răspuns utilizator avertizat
| Pufiiiiiii a răspuns:

Daca te iubea isi dadea singur seama

| Addutzssa explică:

Nu vrea sexwinking.Mi-a spus foarte clar. In cuvinte ma crede, dar vrea un gest, o fapta happy.

| XxMiaXx a răspuns:

1.poticsta mai mult timp cu el happy
2.sa incercati sa va sarutati ca sa ii arata ca il placi cu adevarat
3. sa ai grija cu el ca sa stii ca nu te inseala si sa ii fi pe plac
Fundita?:03