| Btf a întrebat:

Cum sa-i arat unui baiat ca il plac?happy

Răspuns Câştigător
| mahoney a răspuns:

Subtil... sau ii raspunzi avansurilor big grin Daca vrei sa-l cuceresti, incearca sa vorbesti cu el cat mai multe chestii. La inceput conteaza increderea

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și dacă el nu te place?
Stai cu el o dată de vorbă și apoi tragi concluziile!
Pa, pa.

| clauss a răspuns:

Il tragi deoparte, il ti de maini si il saruti. vezi cum reactioneaza si ce spune, daca ii place e de bine, daca nu, ii ceri scuze

| IooMar a răspuns:

Trebuie sa ii zambesti de fiecare data cand treci pe langa el, sa incerci sa-i zici"buna", sa nu fi cu fite si cu nasul pe sus(cel putin nu in fata lui)si sa incerci sa nu fi indiferenta ca daca el nu te place sau daca nu stie ca il placi nu are cum sa vin la tine asa pur si simplu.Succes!

| hahaha a răspuns:

Baga-l in seama ma, vorbeste cu el. o sa realizeze ca il placi. sa NU faci pe indiferenta sperand ca asa o sa te bage el in seama, cum spun majoritatea fetelor, mi se pare gresit - parerea unui baiat! daca iti place un baiat vorbeste cu elwinking

| DragonFLoW a răspuns:

Spune-i!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa discuti cat mai mult cu el, sa vezi ce gen de persoana ii place, daca tu crezi ca va potriviti, ar fi mai bine sa faci tu primul pas pentru ca majoritatea baietilor admira tupeul la o fata. Vorbeste despre hobby`urile lui si etc. Succes:*