| alex1aki a întrebat:

Cum sa ii arat unei fete ca tine la ea foarte mult?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii tu! exact asa cum simti! ceva idei sigur ai. ce ai de pierdut? un adevar trist(nu te place)sau o surpriza placuta. pana nu incerci nu ai de unde sa stii.succes.

| miru20cmrecords a răspuns:

Prin gesturi, Fii atent cu ea romantic ii raspunzi intotdeuna la mesaje chiar daca esti ocupat ignora prieteni si stai cu ea, Bafta

| Inela a răspuns:

Buna!
Intreab-o ce mai face, cum i-a mers ziua din cand in cand sau scrie-i 'noapte buna' (nu fi prea enervant cu mesajele big grin ), ia-i apararea, poarta-te ca un gentleman. Iar daca sunteti impreuna, fa-i uneori mici surprize fara ocazie (un trandafir, o ciocolata big grin ), priveste-o dulce, ai grija de ea. Insa ai grija ca facand toate acestea sa ramai tu insati si sa-ti pastrezi 'masculinitatea', pentru ca asa ne place noua, fetelor big grinwinking

| alex1aki explică:

,,tin '' greseala

| Ice15 a răspuns:

Ai grija de ea, du-te cu ea catre casa(sa o conduci), vorbeste'i frumos, mai fai mici cadouri din cand in cand, nu ii vorbi urat niciodata si sa nu dai in ea indiferent de ce a facut...etc happy