| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ii propun unei fete sa iesim la o cafea impreuna? Am vorbit cu ea acum 3 zile ultima data si parea sa fie interesata de mine. (Fara raspunsuri la misto va rog)

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O suni si o inviti in oras, simplu.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fără misto. Hei, you, fată, hai la o cafea.

| LordCristobal a răspuns:

Păi îi spui pur și simplu.
Îi spui că ți-e foarte simpatica și că ai vrea sa o cunoști mai bine la o cafea.

| PuieMonta2002 a răspuns (pentru LordCristobal):

Chiar dacă are prieten?

| LordCristobal a răspuns (pentru PuieMonta2002):

Da,incearca-ti norocul.
Dar dacă are prieten și flirtează cu tine, înseamnă că e o fata numai pentru relații ocazionale.Adica mai pe românește e numai pentru o aventura de noapte și nu e pentru i relație serioasă.
Acum daca îți place de ea invit-o la cafea și dacă aveți chimie propune-i sa vina la tine acasă.

| CIaudiu a răspuns:

Si de acum 3 zile n-ai mai dat niciun semn?

| Maraa345 a răspuns:

Poti sa-i inviti si prietenul asa n-o sa fie nimeni trist! laughing)

| AMa19 a răspuns:

Buna, cel mai simplu mod de a invita o persoana, este sa o intrebi pur si simplu daca doreste sa iasa cu tine, pentru ca iti place compania ei si ai vrea sa petreceti putin timp impreuna. Iti voi spune ceva din experienta, daca tipa are prieten, nu inseamna neaparat ca ea cauta doar aventuri, inseamna ca ceva intre ea si partenerul sau, s-a consumat, nu mai exista. Se intampla ca persoanele care sunt intr-o relatie de lunga durata, mai intai sa isi gaseasca un posibil partener, iar mai apoi sa decida sa incheie relatia pe care o are.

| Ady5890f a răspuns:

O inviti frumos, eventual o iei si o plimbi si cu bmw ul din poza laughing
Fetele trag la bmw