| MariusToc a întrebat:

Cum sa ii spun unei fete ca o plac? Din pacate sun cam timid.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dami id ei si ii zici eu ca o placi, ai incredere in mine ca nu tio fur mai ales nu ma intereseaza relatiile.

NOname
| NOname a răspuns:

Nu e nevoie sa-i spui in cuvinte, arata-i, demonstreaza-i!
Zambeste-i, flirteaza cu ea, invit-o la un suc, fa-i complimente, fa-o sa se simta speciala... In scurt timp ea o sa-si dea singura seama, ca tu o placi. Succes!

P. S. ...sa ne inviti la nunta!winking

| cOnTexT a răspuns:

Depinde cum arati, cum arata fata... cati ani are dati si voi mai multe detalii straight face Ii spui pur si simplu, cand sunteti doar voi 2 ca o placi sau o cuceresti

| GyeBaek a răspuns:

Pai incerca prin gesuri sa-i arati ca o placi.

Răspuns utilizator avertizat